BigMat | home of builders

STAVEBNINY SKALICA

Služby

Home Služby

Diton

Austroterm

Austrotherm tepelné izolácie, ktoré držia teplo v zime a chlad v lete.

Spoločnosť Austrotherm, s.r.o., sa zaoberá výrobou a predajom polystyrénu v 11 krajinách Európy. Na Slovensku pôsobí už od roku 1991 a patrí medzi top 3 najväčších predajcov. Zabezpečuje komplexnú ponuku tepelnoizolačných materiálov od pivnice až po strechu.

Icopal

Beton Brož

Rockwool

Semmelrock

Klinker

Výrobca ponúka širokú možnosť výberu rôznych rozmerov rustikálnych, razených tehiel a tehlových pásikov s prírodným vzhľadom a mnoho farebných odtieňov. Nízka nasiakavosť, vďaka ktorej sú Klinker tehly a pásiky odolné voči všetkým poveternostným vplyvom, súvisí s mrazuvzdornosťou, ktorá zaručuje dlhodobú životnosť materiálu. Ponuka farieb, tvarov a dizajnu tehál a pásikov splní aj najnáročnejšie želania na tvorbu skutočne originálnej podoby domu.

Tubadzin

Skupina Tubądzin je jedným z popredných poľských výrobcov keramických obkladačiek a úspešne obhajuje svoje miesto ako líder inovácií. Od začiatku pôsobnosti cieľavedome rozvíja bohatú ponuku výrobkov, šikovne reflektuje potreby rozličných skupín zákazníkov. Každý jeden výrobok samozrejme spĺňa najprísnejšie európske štandardy.

Rozmanitý sortiment Skupiny Tubądzin pozostáva v súčasnosti z troch značiek:

 • Tubadzin
 • Domino
 • Arte

Každá z nich zavádza vlastné produktové rady a kolekcie. Ich neobmedzená rozmanitosť, pokiaľ ide o štýl, vzory, veľkosti a účel, umožňuje zákazníkom úplnú slobodu aranžovania a kreativity.

Značka Tubądzin je pre ľudí, ktorí hľadajú jedinečné riešenia. Skutočný štýl pretvárajúci priestor, dáva možnosť vyniknúť a zaujať.

ABK

Celý sortiment spoločnosti ABK bol vyvíjaný aj realizovaný v Taliansku. Vďaka úzkej spolupráci so špecializovaným technickým personálom, je firma ABK charakteristická ako výrobca tradičnej talianskej keramiky. Technologické inovácie a sledovanie trendov v dizajne určujú smer vývoja v jedinečnom štýle a kvalite, čo sa týka obkladov do kúpeľní, dlažieb do interiéru a exteriéru,  podláh a tvaroviek rôznych sérií a rozmerov.

Hansgrohe

Počíta sa každá kvapka – výrobca sanitárnej techniky vrátane kuchynských a kúpeľňových vodovodných batérií a sprchových systémov. Vyvíja produkty, ktoré znižujú spotrebu vody pri používaní, čo je prínosom pre zákazníka i pre životné prostredie. Ekologicky pomáha hospodáriť s vodou a šetriť peniaze. Dokonalosť fungujúcich produktov je zásadnou záležitosťou spoločnosti.

Grohe

Čistá radosť z vody – najväčší výrobca sanitárnej techniky vrátane kuchynských a kúpeľňových vodovodných batérií a sprchových systémov. Ponúka kvalitné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktorá sa hodí do každej kúpeľne a pre každý rozpočet. Kúpeľňové batérie Grohe spájajú najkvalitnejšie materiály a najnovšie technológie, ktoré stále pretrvávajú.

Sanswiss

Radosť zo sprchovania – výrobca je špecialista na sprchové kúty, ktoré sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, funkčnosťou a moderným dizajnom. Či už sa jedná o bezrámové, čiastočne rámové alebo rámové zásteny s rôznymi tvarmi profilov, krídlové dvere, posuvné dvere s úsporou miesta alebo pevné walk-in zásteny do veľkých kúpeľní. Zásteny SanSwiss splnia najrôznejšie priania zákazníkov pre individuálne riešenia kúpeľní, vrátane atypických rozmerov a zvláštnych prevedení. Produkty spĺňajú najvyššie požiadavky na technické riešenia, funkčnosť, komfort a dizajn.

Marazzi

Výrobca keramických obkladov a dlažieb v Taliansku a v Španielsku, je lídrom v celosvetovom keramickom priemysle už desaťročia, svetová jednotka v oblasti návrhu, výroby a predaja keramiky. Obklady a dlažby sú vyvíjané a vyrábané na veľmi vysokej profesionálnej úrovni a majú komplexnú možnosť využitia do kúpeľní, obytných priestorov v interiéroch aj v exteriéroch. Ich moderný štýl a dizajn oslovuje zákazníkov po celom svete.

Lotosan

Exkluzívne kúpeľne – výrobca, ktorý je nový, čo sa týka kúpeľnového sortimentu, ponúka zákazníkom obklady, dlažby, vodovodné batérie, sprchy, vaničky. Spojenie nadčasového dizajnu, prvotriednej kvality a špičkovej precíznosti zaručuje dokonalú kúpeľňu.

Ravak

Spokojní zákazníci – výrobca sa stal najväčším producentom kúpeľňového vybavenia. Špecializuje sa na komplexné zariadenie kúpeľní a to formou kúpeľňových konceptov, v ktorých je vaňa sprevádzaná zodpovedajúcim umývadlom, nábytkom a širokou škálou príslušenstva v rovnakom dizajne. Ich najnovšie technológie zaručujú najvyššiu kvalitu.

Laufen

Bathroom Culture since 1892- výrobca sanitárnej keramiky, cieľom spoločnosti Laufen je byť lídrom v technológii, službách a dizajne. Vynašli najefektívnejšiu technológiu v oblasti spracovania keramiky, čo sa stalo trvalým prínosom pre priemyselnú výrobu. Spoločnosť rozšírila svoju odbornosť a portfólio kúpeľňovej keramiky, vaní, nábytku, doplnkov a zaradila do svojho sortimentu aj vodovodné batérie.

Sapho

Kúpeľne pre všetky generácie- výrobca ponúka široký a ucelený sortiment kúpeľňového vybavenia, obkladov a dlažieb, produkty z vlastnej výroby a od viac než 200 dodávateľov, vlastný design z vývojového centra a produktovú exkluzivitu. V ponuke nájdete výrobky s mimoriadne výhodným pomerom kvality a ceny.

Heluz

História Firmy

Firma Heluz je rodinná firma, ktorá sa venuje výrobe tehál už od roku 1876. Po revolúcii pribudli 2 nové závody, čo prispelo k rozmachu firmy a s odovzdanosťou svojich zamestnancov sa drží na vrchole v konkurencii nadnárodných firiem. Výrobky spoločnosti Heluz majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a vďaka vlastnému vývoju uviedli na trh už štvrtú generáciu tehál. Dokonale premyslený a prepracovaný tvar tehly umožňuje, aby do seba jednoducho zapadali a tak umožňujú celú hrubú stavbu doslova vyskladať.

Produkty Heluz

 • Tehly pre obvodové a vnútorné murivo
 • Ostatné tehlové výrobky
 • Materiály a pomôcky pre murovanie
 • Stropy
 • Preklady
 • Komíny

Porfix

História Firmy

Firma Profix postavila svoj prvý závod  v Zemianskych Kostoľanoch pred viac ako 50-timi rokmi. To bolo prvýkrát, kedy sa pórobetón objavil v Československu na trhu. Od tých čias popularita a využitie tohto stavebného materiálu u odbornej i laickej verejnosti stúpa. Spoločnosť rozšírila prevádzky a postupne sa zameriava vo výrobe výhradne na presné tvárnice PORFIX. Tento produkt sa stal obľúbeným vďaka svojim mimoriadnym vlastnostiam, ktoré umožňujú stavať rýchlo a jednoducho, a bývať moderne, zdravo a pohodlne. Spoločnosť PORFIX CZ as, čerpá z bohatej tradície výroby pórobetónu a neustále investuje do modernizácie výroby i služieb.

Produkty Profix

 • Tvárnice
 • Priečkovky
 • U-profily
 • Nosné a nenosné preklady
 • Stropný systém
 • Lepidlá

Rector

História Firmy

Firma Rector je slovenským zastúpením francúzskej skupiny Rector Lesage, ktorá patrí viac ako 60 rokov medzi lídrov vo výrobe prefabrikátov z predpätého betónu na francúzskom trhu. V Slovenskej republike začali svoju činnosť v novembri 2010. Zákazníkom zaručujú najlepšie možné konštrukčné riešenia stropov. V ponuke majú moderné riešenia v oblasti stropných konštrukcií použiteľné u všetkých druhov stavieb a na každej z ich úrovní (pivnica, garáž, podlažie, podkrovie, terasa alebo plochá strecha). Pri výrobe svojich produktov si firma zakladá na kvalite, bezpečnosti a taktiež na jednoduchosti a rýchlosti montáže.

Produkty Rector

 • Stropné nosníky
 • Stropné vložky
 • Stropy

Wienerberger

História Firmy

Firma Wienerberger sídli v Zlatých Moravciach a vlastní dva výrobné závody. Firma disponuje širokým portfóliom, ktoré obsiahne všetko, čo je potrebné na hrubú stavbu od základov až po strechu. Nosným sortimentom je v súčasnosti systém tehliarskych prvkov s obchodným názvom Porotherm. Spoločnosť svojimi výrobkami pomáha zlepšiť kvalitu života a ponúka to najlepšie riešenie pre tých, ktorý sa rozhodli pre zdravé bývanie. Vyvíja energeticky úsporné riešenia prírodného charakteru a neustálim zlepšovaním technológií tak vytvára maximálne hodnoty pre zákazníkov.

Produkty Wienerberger

 • Tehly
 • Malty a omietky
 • Keramické preklady
 • Keramické stropy
 • Obkladové pásiky

Ytong

Firma Ytong sa môže pochváliť mimoriadnou históriou, jej úspech a stabilné postavenie na trhu súvisí s dlhou tradíciou a neustálym inovovaním technológií. Ytong sa stal prvou značkou, ktorá umožnila obyčajným ľuďom stavať nadštandardne úsporné domy. Pórobetón ponúka realizáciu vyhriateho, ale úsporného domova, nadpriemernú starostlivosť a služby. Tento systém presných hladkých tvárnic zlepšil tepelnú izoláciu o 20 %, zrýchlil proces stavania a znížil stavebné náklady.

 

Produkty Ytong

 • Obvodové steny
 • Vnútorné nosné steny
 • Priečky
 • Obmúrovky
 • Preklady pre nosné a nenosné steny
 • Schody
 • Masívne strechy a stropy
 • Doplnkový sortiment
 • Systémové omietky Ytong
 • Náradie

Schiedel

Firma Schiedel sa od výroby jednotlivých dielov pre komíny rýchlo rozrástla do prosperujúcej firmy, ktorá vytvorila stavebnicový komínový systém pre odvod spalín určený predovšetkým pre rodinné domy. Vďaka univerzálnym komínovým systémom Schiedel v celom rozsahu vyhovuje stúpajúcim ekologickým nárokom a udržiava si významnú pozíciu medzi výrobcami stavebných materiálov.

 

Produkty Schiedel

 • Keramické komínové systémy
 • Komínové systémy z nehrdzavejúcej ocele
 • Bezpečné riešenie prechodu stien
 • Vstavaná krbová piecka
 • Riadené vetranie

Bramac

Firma Bramac, dcérska spoločnosť rakúskej firmy Bramac Dachszsteme International GmbH, začala svoje pôsobenie na slovenskom trhu už v roku 1991 v rámci bývalej ČSFR. Po založení samostatnej obchodnej spoločnosti Bramac strešné systémy, spol. s r.o. so sídlom v Bratislave firma v roku 1996 rýchlo zareagovala na vývoj miestneho stavebného trhu a vybudovala vlastný výrobný závod. Nový závod na výrobu strešných krytín v Ivanke pri Nitre bol s najmodernejšou technológiou uvedený do prevádzky 24. septembra 1997. Spoločnosť vlastní celkovo 12 výrobných závodov v 10 krajinách Európy. V Ivanke pri Nitre má spoločnosť vybudovanú centrálu aj výrobný závod.

Produkty Bramac

 • Betónová krytina Bramac
 • Keramická krytina Braas
 • Príslušenstvo Bramac
 • Odkvapový systém Bramac
 • Solárne riešenia Bramac
 • Nadkrokvová izolácia Bramac
 • Bramac Cool

Creaton

Spoločnosť Creaton bola založená so zameraním na predaj stavebných materiálov pre oblasti Slovenskej a Českej republiky. Na týchto trhoch zastupovali značky CREATON, EURONIT, ETERNIT a EQUITONE. Hlavnou úlohou je distribúcia strešných fasádnych a interiérových výrobkov. Úzko spolupracuje s lídrami na trhu s vláknocementom, cementovo-trieskovými doskami, betónovými a pálenými výrobkami.

Sortiment Creaton

 • Pálená škridla
 • Betónová škridla
 • Vláknocementová krytina
 • Stavebné dosky
 • Kermaický obklad
 • Vláknocementové dosky
 • Keramická podlaha

Braas

Firma Braas sa venuje už stáročia keramickým strešným krytinám, ktoré sú symbolom krásy a prirodzenosti. Krytiny Braas sú vyrobené z kvalitných surovín modernými technológiami a prepožičajú vášmu domu šarm, dojem tepla a istoty. Táto nemecká krytina sa vyznačuje mimoriadnou pevnosťou, mrazuvzdornosťou, kvalitou materiálu a rozmerovou presnosťou škridiel.

Produkty Braas

 • Keramická strešná krytina

Euronit

Pod značkou EURONIT prinášame betónovú strešnú krytinu vyrábanú podľa patentovanej nemeckej technológie s unikátnou povrchovou úpravou.

Ceresit

Spoločnosť Ceresit sa venuje stavebnej chémii s ohľadom na rýchly vývoj nových výrobných technológií. Dbá na zladenie kvalitných materiálov s dôkladne prepracovanými výrobnými postupmi. Portfólio zahŕňa široké spektrum výrobkov. Výrobky možno použiť prakticky vo všetkých typoch realizovaných stavieb.

Produkty Ceresit

 • Lepenie, škárovanie obkladov a dlažieb a utesňovanie pod nimi
 • Vyrovnávanie a sanácie podláh
 • Izolácie a utesňovanie
 • Opravy a sanácie betónu
 • Zatepľovacie a omietkové systémy
 • Priemyselné podlahové systémy
 • Pásy pre izoláciu a utesňovanie
 • Akryláty, silikóny a tmely
 • Montážne PU peny
 • Interiérové stierky
 • Doplnkový sortiment

Tondach

Spoločnosť Tondach ponúka ľuďom individuálne riešenia striech so širokou škálou tvarov a farebnosti. Vyvíja produkty, ktoré sú užitočné, spoľahlivé, originálne a najmä s dlhou životnosťou. Pri výrobe má na zreteli vytvorenie dlhodobých hodnôt prostredníctvom prírodných, rozmanitých a odolných materiálov z hliny.

Produkty Tondach

 • Strešný systém
 • Strešná krytina
 • Keramické príslušenstvo
 • Strešné fólie
 • Strešné okná

Knauf

Knauf je progresívna rodinná spoločnosť, ktorá dodáva stavebný materiál a konštrukčné systémy. Má jasnú víziu, dbá na inováciu a disponuje bohatstvom nápadov. Od začiatkov výroby sadrokartónu sa postupne prepracoval k väčšiemu kruhu produktov.

Produkty Knauf:

 • Sadrové výrobky
 • Izolácia
 • Iné stavebné výrobky

La Escandella

Značka La Escandella zastupuje španielsku keramickú krytinu, ktorá Vášmu domu dodá slnečný stredomorský charakter. Riešenie je ideálne pre strechy s nízkym sklonom, s možnosťou ukladania bez poistnej hydroizolácie už od 17 stupňov. Na trh prináša novú generáciu produktov, perfektne synchronizované s unikátnym štýlom.

Produkty La Escandella

 • Keramická strešná krytina
 • Keramické doplnky

Dörken

Dörken je nemecká rodinná spoločnosť orientovaná na hospodárnosť a už viac ako 120 rokov kontinuálne rastie. Základom spokojnosti zákazníkov je zanietená tímová spolupráca s dôrazom na neustále nové kvalitatívne meradlá pre kompletné riešenie striech a spodnej stavby. K tomu taktiež patrí neustála kontrola výrobkov a všetkých procesov, preverovanie a zlepšovanie.

Produkty Dörken

 • Šikmé strechy
 • Ploché strechy
 • Steny a fasády
 • Spodná stavba
 • Hlbinné /inžinierske stavby
 • Tunely
 • Systémové doplnky
 • Plachty a zakrytie
 • Záhrada

Rigips

Rigips je členom nadnárodného koncernu Saint-Gobain, ktorý je svetovým lídrom vo výrobe stavebných hmôt na báze sadry, skla a tepelných izolantov. Spoločnosť sa časom vyprofilovala ako synonymum kvality, inovácií a pokroku v oblasti suchej výstavby. Využíva najmodernejšie know-how a produkty tvoria ucelený, certifikovaný stavebný systém. Všetky produkty sú recyklovateľné, vyrobené z ekologicky nezávadných surovín a šetrné voči životnému prostrediu.

Produkty Rigips

 • Podlahy
 • Steny
 • Stropy
 • Podkrovie
 • Drevostavby
 • Podhľady
 • Akustické veľkoformátové dosky
 • Vlhké a mokré priestory
 • Stropné systémy OWA
 • Sadrové stierky a omietky
 • Špeciálne riešenia
 • Povrchová úprava sadrokartónu

Roto

Firma Roto je tradičný a medzinárodne uznávaný výrobca strešných okien a solárnych systémov. Dlhoročné overené skúsenosti optimálne využívajú podkrovné priestory. Všetky produkty sú konštruované podľa najnovších technických poznatkov s prihliadnutím na užitočnosť s komfortným ovládaním a prepracovaným dizajnom..

Výrobky Roto

 • Strešné okná
 • Lemovanie
 • Príslušenstvo
 • Povalové schody
 • Stavebné kovanie

Dakea

Dánska značka Dakea bola vytvorená na výrobu strešných okien a súvisiacich doplnkov najvyššej kvality, s unikátnym systémom servisnej podpory, ktorá prináša väčší zisk a menšie riziko pre profesionálov a majiteľov domov. Dlhoročné výrobné a konštrukčné znalosti zabezpečujú prepracovanosť detailov a spokojnosť zákazníkov.

Produkty Dakea

 • Strešné okná
 • Svetlíky
 • Príslušenstvo

Velux

Spoločnosť VELUX vynakladá neustále úsilie zlepšiť životné podmienky v podkroví a zabezpečiť dostatok denného svetla a čerstvého vzduchu. Výrobné závody sa nachádzajú v 11 krajinách sveta, kde sa spoločnosť snaží napĺňať túžby zákazníkov po prirodzenom svetle a ventilácii.

Výrobky VELUX

 • Strešné okná
 • Rolety a žalúzie
 • Svetlíky
 • Svetlovody
 • Domáca automatizácia
 • Doplnky na ovládanie

Knauf Insulation

Ako súčasť skupiny Knauf, Knauf Insulation zastupuje vo svete izolácií jedno z najpokrokovejších a najrešpektovanejších mien. Spoločnosť je najrýchlejšie rastúcim dodávateľom izolácií vo svete so širokou škálou výrobkov spĺňajúcich požiadavky na energetickú účinnosť a zvukovú odolnosť nových a rekonštruovaných domov, obchodných budov a priemyselných objektov.

Produkty KnaufInsulation

 • Minerálna vlna zo sklenených vlákien
 • Drevocementové dosky

Azteca

Opoczno

Baumit

Baumit je rakúska spoločnosť, ktorá pomáha ľuďom realizovať pekné a zdravé bývanie a spríjemňovať životné prostredie. Vďaka inovácii zabezpečuje vlastný progres a zároveň úžitok pre konečného užívateľa. Zakladá na dlhodobej starostlivosti o zákazníka, kvalite a rýchlosti.

Produkty Baumit

 • Fasádne omietky a farby
 • Zatepľovanie
 • Sanačné a historické omietky
 • Zdravé bývanie
 • Omietky a stierky
 • Lepenie obkladov a dlažby
 • Potery a podlahové stierky
 • Betóny
 • Sanácia betónových konštrukcií
 • Spevnené plochy
 • Murovacie malty a spojivá
 • Výrobky pre inžinierske stavby

Polcolorit

Sika

Sika je globálna spoločnosť, pôsobiaca v oblasti špeciálnych chemických materiálov. Svoje aktivity zameriava na dve obchodné oblasti; stavebná chémia a priemyselné tmely. Sika je spoločnosť so silnou inovatívnou tradíciou, neustále sa usiluje o získanie nových oblastí pôsobenia. Ako výrobca špeciálnych chemikálií v stavebníctve a priemysle, Sika opiera sa o silný a nezávislý výskum a vývoj.

Produkty Sika

 • Výroba betónu a cementu
 • Podlahy
 • Zalievanie a kotvenie
 • Nátery na oceľ
 • Strechy
 • Fasády
 • Tmelenie a lepenie
 • Hydroizolácie stavieb
 • Oprava a ochrana betónu
 • Injektáže
 • Zosilovanie nosných konštrukcií
 • Tesnenie škár

Murexin

Meno firmy Murexin sa začiatkom 30-tych rokov stalo synonymom pre kvalitné výrobky a služby. V oblasti ochrany stavieb a stavebnej chémie Murexin vyvinul riešenia, ktorými sa výrazne presadil na stavebnom trhu. Rozšíril ponúkaný sortiment o farby a laky, vďaka čomu Murexin ponúka komplexný sortiment stavebnej chémie.

Produkty Murexin

 • Podlahy
 • Obklady
 • Liate podlahy
 • Stavebné izolácie
 • Betón
 • Zateplenie
 • Nátery

Kolo

Kúpeľne vždy v jedinečnom štýle- výrobca kúpeľňovej sanity a kúpeľňového nábytku vždy výhradne z materiálu odolného voči vlhkosti a určeného priamo pre použitie v kúpeľni. Značka ponúka rôznorodé tvary a štýly- od klasických a nadčasových po trendové, od celej škály výrobkov pre súkromné kúpeľne po špeciálne výrobky do nemocníc alebo škôl. Charakteristickým znakom je vždy masívne a dokonalé vyhotovenie, ktoré zaručuje funkčnosť a pohodlné používanie.

Rako

Spoločnosť LASSELSBERGER s.r.o. je výrobca keramických obkladov, dlažieb a stavebnej chémie značky Rako v Česku a zároveň patrí medzi najvýznamnejších výrobcov v Európe. Každoročne dodáva na trh veľké množstvo nových sérií, ktoré je možné použiť do kúpeľní, kuchýň, na balkóny, terasy, schodiská, v interiéroch aj v exteriéroch rodinných domov, bytov alebo pri  pri realizácii projektových riešení bazénov a priemyselných objektov. Hlavným znakom ich produktov je prvotriedna kvalita, odolnosť, trvácnosť a rýchle dodanie zákazníkom.

Paradyz

Výrobca keramických obkladov a dlažieb, gresov, terasových dlažieb v Poľsku, známy v mnohých krajinách po celom svete. Paradyz má svoj rozpoznateľný štýl, výrobky sa vyznačujú inovatívnym kvalitným dizajnom a širokou ponukou kompletných zbierok pre steny a podlahy a dekoratívnych prvkov v rôznych formách. Ponuka zahŕňa aj veľký výber mozaiky a  sklenených obkladov.

Geberit

Inovatívne a spoľahlivé výrobky, výrobca ponúka široký sortiment wc systémov podľa želania zákazníkov. S rozsiahlym sortimentom výrobkov a systémov poskytuje Geberit inovatívne riešenia pre väčšinu sanitárnych aplikácií. Po inštalácii zostane mnoho výrobkov Geberit pre koncového používateľa neviditeľných. Svoju funkciu si však vďaka ich vysokej kvalite a spoľahlivosti budú plniť po dlhé desaťročia.

Jika

„Czech Bathrooms“ od 1878 – výrobca je svetovo preslávený dlhoročnou tradíciou, vysokou kvalitou i dobrou cenou. Vyrába keramiku ekologicky a z tých najlepších prírodných surovín. Každý výrobok je vyvíjaný dizajnérmi v 3D vo vývojovom stredisku vo formáte 3D. Na výrobu sanity sa používa najmodernejšie technológia. Ponúka sanitárnu keramiku, vane, sprchové kúty, kúpeľňový nábytok a kompletné vybavenie celej kúpeľne.

Kludi

Robíme to inak

Odborný tím pracovníkov je pripravený poradiť a pomôcť zákazníkom a zabezpečiť tak potrebný servis, služby a starostlivosť, ktorá uľahčí správny výber materiálov a riešenie konštrukčných detailov.

Okrem služieb v podobe grafických návrhov, výpočtov spotreby materiálu, dopravy a vykládky tovaru, požičovne lešenia a strešného výťahu Vám v prípade požiadaviek vieme sprostredkovať a odporučiť realizačnú firmu či partiu. Veríme, že naše snaženie naplní Vaše očakávanie a náš slogan:

Stavebniny spokojných zákazníkov

Stavba domu je veľkou investíciou.  Určite si želáte, aby váš dom a vaša strecha spoľahlivo chránila vaše hodnoty – životy blízkych a váš majetok.
Strešnú krytinu, všetky doplnky i ostatný materiál vyberajte s rozvahou.  Pokrývačskú partiu si overte na základe ich skúseností a referencií. Ušetrite na službách. Bezplatne vám zabezpečíme odbornú obhliadku strechy, tovar na miesto stavby dopravíme v správnom čase, požičiame potrebné stroje a náradie, odvezieme stavebnú suť, …